czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1449

Zmiany w planie zagospodarowania

Rada Gminy Bestwina podjęła się zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Reklama

Zmiany przeznaczenia i zasad zagospodarowania terenów, w tym pod rozwój zabudowy mieszkaniowej dotyczą ulic: Młyńskiej, Witosa, Krakowskiej, Hallera, Polnej, Pod Magówką, Granicznej, Konopnickiej, Kwiatowej, Ofiar Wojny, Podleskiej, Brzozowej, Jaworowej, Lipowej i Górskiej, Rzecznej, Jarzębinowej i Gandora (wszystkie w sołectwie Bestwina); Granicznej, Pszczelarskiej, Targanickiej, Janowickiej, Prusa, Borowej i Górskiej (wszystkie w sołectwie Janowice), a także Sarniej, Gawlików, Dworskiej, Mirowskiej, Grobel Borowa, Nad Łękawką, Witosa, Dankowickiej, Torowej (w Kaniowie).

Dodatkowo w Bestwinie planuje się zmiany przeznaczenia i zasad zagospodarowania terenu w związku z rezygnacją z rezerwy pod obwodnicę centrum Bestwiny oraz zmiany przeznaczenia i zasad zagospodarowania terenu w rejonie ul. Plebańskiej pod tereny cmentarzy.

aka / czecho.pl

UG Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.