czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 grudnia 2008
  • wyświetleń: 6448

Internauci srogo ocenili burmistrza

Burmistrz "na dwójkę" - w przeprowadzonej na portalu czecho.pl ankiecie internauci ocenili pracę czechowickich władz.

Reklama

Internauci srogo ocenili burmistrza
Marian Błachut


Bardzo nisko dwuletnie dokonania Mariana Błachuta na stanowisku burmistrza Czechowic-Dziedzic ocenili internauci portalu czecho.pl. Większości internautów czecho.pl nie przekonały ani budowa nowej krytej pływalni, ani prowadzona przebudowa Miejskiego Domu Kultury czy koncepcja nowego obiektu Miejskiej Biblioteki Publicznej. Choć obraz miasta poprawiły wielkie plenerowe imprezy kulturalne, remont placu Jana Pawła II i budowa nowej fontanny, to wizerunkowi burmistrza znacząco nie pomogły.

Na negatywnej ocenie mogły zaważyć inne gminne inwestycje, na które miasto nie zdołało pozyskać środków europejskich. Marianowi Błachutowi nie udało się również rozwiązać kwestii remontu dworca kolejowego i towarzyszącej mu infrastruktury. Problemem pozostał także stan terenów po byłej fabryce Apollo.

Mierny i niedostateczny to dominujące stopnie na cenzurce, którą wystawili mu mieszkańcy miasta w połowie kadencji - obie noty wybrało po 31% ankietowanych. Po dwóch latach urzędu zaledwie 9% ocenia jego pracę "na trójkę" i 9% "na czwórkę". 12% czytelników portalu czecho.pl docenia rządy Mariana Błachuta i pokusiło się o notę "bardzo dobry"; 6% dało ocenę najwyższą - celującą.

Trzeba jednak pamiętać, że to dopiero półmetek kadencji. Nastroje mogą się polepszyć lub pogorszyć, a ostateczną ocenę burmistrzowi mieszkańcy dają w wyborach samorządowych. Zdanie, że dwa lata to za mało, by oceniać miało w naszej ankiecie 3% czytelników.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.