czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2003
  • wyświetleń: 918

Europejskie fundusze

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Projektem PHARE 2000 Rozwój Zasobów Ludzkich dla Śląska zaprasza na bezpłatne seminarium informacyjne dla menedżerów małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), pt. Europejskie fundusze – szansa na rozwój Twojej firmy i Twoich pracowników.

Twoja firma może się rozwijać korzystając ze specjalnych programów unijnych i rządowych. Coraz częściej wygrywają ci, którzy potrafią sięgnąć po te środki. Zdobyć je mogą tylko myślący pracownicy. Warto więc w nich inwestować, bo nikt nie odkrył jeszcze lepszej recepty na sukces w biznesie.

W trakcie seminarium najlepsi specjaliści pokażą możliwości zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu:
- Pozyskiwania dotacji na rozwój MŚP z funduszy strukturalnych w latach 2004 - 2006.
- Pozyskiwania środków pomocowych Unii Europejskiej dla małych i średnich przedsiębiorstw z funduszy przedakcesyjnych
- Możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników z wykorzystaniem wsparcia finansowego udzielanego z programów unijnych
- Uzyskania pomocy doradczej i szkoleniowej w ramach projektu PHARE Rozwój Zasobów Ludzkich

Seminarium odbędzie się 14 października w Bielsku Białej w sali Domu Żołnierza, ul. Broniewskiego 27, godz. 10.00 – 13.00 oraz 15 października, w Katowicach, w Górnośląskim Centrum Kultury, pl. Sejmu Śląskiego 2, godz. 10.00 – 13.00.

Udział w konferencji można zgłosić telefonicznie telefonicznie – dzwoniąc pod numer (0-32) 60 99 644, internetem – wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.msp.slask.pl, faksem – przesyłając formularz zgłoszeniowy, wydrukowany ze strony www.msp.slask.pl, na numer (0-32) 78 57 905.

Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.