czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2009
  • wyświetleń: 2124

Muszą napisać ile sprzedali alkoholu

Przedsiębiorcy którzy będą kontynuować sprzedaż napojów alkoholowych w 2009 r. są obowiązani do złożenia, do dnia 31 stycznia 2009 r. pisemnych oświadczeń o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim, tj. w roku 2008.

Reklama

Ponadto obowiązani są do wniesienia do kasy gminy opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w trzech równych ratach, przy czym – również w terminie do 31 stycznia 2009 r. – pierwszej opłaty rocznej.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z apelem o możliwie jak najszybsze składanie oświadczeń oraz dokonanie opłat, o których mowa powyżej.

Oświadczenia (www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/oswiadczenie.doc target=_blank class=dodaj>do pobrania) należy składać w Urzędzie Miejskim w Czechowicach – Dziedzicach, przy ul. Ks. Barabasza 1, Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, pok. 3.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.