czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 stycznia 2009
  • wyświetleń: 2053

Atak zimy w regionie

Pierwszy tak naprawdę roboczy dzień po przerwie świąteczno-noworocznej przywitał wszystkich mieszkańców naszego regionu atakiem zimy i fatalnymi warunkami na drogach.

Reklama

Atak zimy w regionie


Chociaż drogowcy robią co mogą, to i tak na drogach w mieście leży błoto pośniegowe i śnieg, który skutecznie utrudnia życie nie tylko kierowcom, ale również pieszym. Nawet trasa szybkiego ruchu Katowice- Bielsko pozostawia wiele do życzenia, tak że kierowcy powinni dzisiaj szczególnie uważać i zdjąć nogę z gazu.

Również piesi nie mają łatwego życia, bo chodniki w mieście są zaśnieżone i oblodzone, a w takich warunkach o uraz nie trudno.

Na pocieszenie dla wszystkich, którzy dzisiaj muszą jednak wyjść z domu pozostaje fakt, że na północy naszego kraju oprócz śniegu trzyma jeszcze siarczysty mróz sięgający 23 stopni poniżej zera i niech to będzie optymistyczny akcent dzisiejszego dnia.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.