czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 stycznia 2009
  • wyświetleń: 6089

Śmiertelny wypadek na DK-1

We wtorek w godzinach porannych na drodze krajowej nr 1 pomiędzy Czechowicami-Dziedzicami a Bielskiem doszło do tragicznego wypadku. Zginęła jedna osoba.

Reklama

26-letni pasażer fiata punto poniósł śmierć w wypadku, do którego doszło we wtorek około 11.00 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Trzej pozostali uczestnicy – kierowca i dwie pasażerki - zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci bielskiej drogówki ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

21-letni kierowca fiata punto utracił panowanie nad pojazdem i kilka razy koziołkując wpadł do rowu, uderzając w przydrożne drzewa. W wyniku wypadku 26-letni pasażer pojazdu poniósł śmierć. Trzej pozostali uczestnicy - kierowca i dwie 20-letnie pasażerki zostali ranni. W szpitalu pozostała tylko jedna z kobiet z urazem biodra. Kierowca i druga pasażerka po opatrzeniu zostali zwolnieni do domu. Jak wynika z ustaleń, uczestnicy wypadku wracali z Włoch.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.