czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1531

Sesja opłatkowa radnych miejskich

Uroczysta sesja opłatkowa zakończyła drugi rok pracy obecnej Rady Miejskiej.

Sesja, na której gościli radni miejscy, burmistrz oraz jego zastępcy, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi i przewodniczący zarządów osiedla oraz goście z powiatu odbyła się 30 grudnia w Zespole Szkół w Ligocie.

Po świątecznym programie artystycznym przygotowanym przez artystów działających w ramach Miejskiego Domu Kultury – Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Ligoty pod kierunkiem Krystiana Hajnasa oraz solistów Pawła Brożka i Sonię Więcławską, przyszedł czas na życzenia świąteczne i noworoczne.

- Dzisiejsze spotkanie to okazja do podsumowań i refleksji – powiedział przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kwaśny. - Rada Miejska w 2008 r. obradowała na 12 sesjach i podjęła w sumie 125 uchwał. Chciałbym by przyszły rok był równie owocny.

Życzenia nadziei, która jest inspiracją do czynienia dobra zebranym gościom złożył burmistrz Marian Błachut, a członek Zarządu Powiatu – Stanisław Pięta podziękował naszej gminie za współpracę z powiatem, życząc sobie i czechowickim samorządowcom wielu okazji do zadowolenia z działań podjętych na rzecz mieszkańców naszej gminy.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.