czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1598

Sesja opłatkowa radnych miejskich

Uroczysta sesja opłatkowa zakończyła drugi rok pracy obecnej Rady Miejskiej.

Reklama

Sesja, na której gościli radni miejscy, burmistrz oraz jego zastępcy, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi i przewodniczący zarządów osiedla oraz goście z powiatu odbyła się 30 grudnia w Zespole Szkół w Ligocie.

Po świątecznym programie artystycznym przygotowanym przez artystów działających w ramach Miejskiego Domu Kultury – Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Ligoty pod kierunkiem Krystiana Hajnasa oraz solistów Pawła Brożka i Sonię Więcławską, przyszedł czas na życzenia świąteczne i noworoczne.

- Dzisiejsze spotkanie to okazja do podsumowań i refleksji – powiedział przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kwaśny. - Rada Miejska w 2008 r. obradowała na 12 sesjach i podjęła w sumie 125 uchwał. Chciałbym by przyszły rok był równie owocny.

Życzenia nadziei, która jest inspiracją do czynienia dobra zebranym gościom złożył burmistrz Marian Błachut, a członek Zarządu Powiatu – Stanisław Pięta podziękował naszej gminie za współpracę z powiatem, życząc sobie i czechowickim samorządowcom wielu okazji do zadowolenia z działań podjętych na rzecz mieszkańców naszej gminy.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.