czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2009
  • wyświetleń: 721

Dofinansowanie na promocję powiatu

Powiat Bielski otrzymał dofinansowanie na realizację projektu turystycznego „Program rozwoju i promocji markowych produktów turystycznych Powiatu Bielskiego”, współfinansowanego przez UE z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Reklama

Całkowita wartość projektu to 319 164,60 zł, w tym wartość dotacji – 271 289,91 zł. Przedmiotem Projektu jest stworzenie podstaw do rozwoju i promocji konkurencyjnych markowych produktów turystycznych poprzez opracowanie „Programu rozwoju i promocji markowych produktów turystycznych powiatu bielskiego. Opracowany Program stanowił będzie podstawy do profesjonalnego rozwoju turystyki w powiecie i regionie, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności i rozpoznawalności regionalnej oferty turystycznej.

Projekt polegać będzie na opracowaniu „Programu rozwoju i promocji markowych produktów turystycznych powiatu bielskiego”, na podstawie przeprowadzonych badań profilu turysty i postrzegania oferty turystycznej, wizji lokalnych oraz warsztatów przeprowadzonych z przedstawicielami branży turystycznej z obszaru powiatu bielskiego.
Planowany okres realizacji od stycznia 2009 r. do maja 2010r.

Za realizację projektu odpowiada Biuro d/s Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.