czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1115

O dotacjach dla przedsiębiorców

Wszystkich prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą, Urząd Miejski zaprasza na bezpłatne, indywidualne konsultacje w ramach punktu konsultacyjnego Regionalnej Izby Gospodarczej. W trakcie konsultacji można uzyskać informacje m.in. na temat możliwości uzyskania przez przedsiębiorców dotacji ze środków unijnych.

Reklama

Najbliższe terminy konsultacji to poniedziałki: 12 i 26 stycznia oraz 9 i 23 lutego. Spotkania odbywają się w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy uprzednio skontaktować się z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032/214-71-68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl lub strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ). Osoby zainteresowane najbliższym terminem 12 stycznia proszone są o skontaktowanie się do piątku, 9 stycznia, do godz. 15.00.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.