czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2009
  • wyświetleń: 5752

Harmonogram segregacji odpadów

Worki z odpadami segregowanymi z terenu zabudowy jednorodzinnej będą odbierane w 2009 r. przez Firmy wywozowe "Kom-Gaz" i "EKO-PLUS" w następujących terminach: 30 i 31 stycznia, 30 i 31 marca, 29 i 30 maja, 30 i 31 lipca.

Reklama

Worki przeznaczone do segregacji mieszkańcy mogą zakupić w siedzibie firmy wywozowej, z którą mają podpisaną umowę na wywóz odpadów komunalnych lub u kierowców obsługujących wywóz odpadów. Worki z odpadami segregowanymi należy wystawić przed swoją posesję w pierwszym dniu odbioru worków.

Worki z nadrukiem Urząd Miejski Czechowice-Dziedzice nie będą odbierane przez Firmy wywozowe. Worki te będą odbierane odpłatnie w siedzibie Firmy Bormal w Ligocie przy ul.Rolników 16.

Szczegółowe informacje w sprawie segregacji odpadów komunalnych będą udzielane w siedzibach firm wywozowych:
- Zakład Usługowo-Handlowy „EKO-PLUS” s.c. Czechowice-Dziedzice, ul. Ślepa 10 pod numerem telefonu 032 215-90-55,
- Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny „Kom-Gaz” sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów 85 pod numerem telefonu: 032 215-31- 01.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.