czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2009
  • wyświetleń: 2311

Nowe władze sekcji wędkarskiej

W rzadko którym zebraniu w Bestwinie bierze udział ponad sto osób. Taka frekwencja, a nawet znacznie przekraczająca liczbę 100, zawsze towarzyszy zebraniom Sekcji Wędkarskiej LKS Przełom Kaniów.

Reklama

Nowe władze sekcji wędkarskiej
fot. gminabestwina.info


Tym razem członkowie tej sekcji zebrali się 18 stycznia w Domu Strażaka w Kaniowie, aby wysłuchać sprawozdania zarządu z jego działalności w 2008 roku oraz dokonać wyboru nowych władz na kadencję 2009 – 2011. Członkowie Sekcji po wysłuchaniu wszystkich sprawozdań jednogłośnie je przyjęli i udzielili ustępującemu zarządowi absolutorium.

Zebranie było również okazją do wręczenia nagród w prowadzonej przez Sekcję klasyfikacji na Wędkarza Roku. W 2008 roku najlepszym wędkarzem został Józef Łuczkowski, drugie miejsce zajął Wiesław Jaszek, a trzecie Tomasz Balonek.

Wręczono także nagrody za konkurs fotograficzny prowadzony przez stronę internetową Sekcji www.sekcja-wedkarska-kaniow.pl. Za najładniejsze zdjęcie nagrodę odebrał Tomasz Janusz, za największego karpia Grzegorz Sierek – waga 14,0 kg, długość 85 cm, za największego suma – Józef Talaga – waga 17,34 kg, długość 140 cm.

Kierownikiem Sekcji wybrano ponownie Mariusza Wojtuszka. Pomagać mu będą, jako członkowie zarządu: Roman Sas, Edward Góra, Erwin Iwanicki, Bogdan Górka, Jerzy Kołodziejczyk, Kazimierz Dudziak, Józef Kóska, Józef Gęszka, Damian Gawor, Dominik Malinowski, Franciszek Hamerlak. Do Komisji rewizyjnej wybrano: Henryk Polok - przewodniczący, Jerzy Zużałek, Janusz Niemiec.

Utrzymano opłaty w tej samej wysokości co w roku ubiegłym a przyjmowane one będą w dniach 8 i 22 luty oraz 8 i 22 marzec w godzinach od 10 d0 12 w Pawilonie Sportowym LKS Przełom Kaniów.

Warto zaznaczyć, że członkowie Sekcji Wędkarskiej LKS Przełom Kaniów nie tylko wędkują i prowadzą hodowlę ryb, ale poświęcają również setki godzin na prace społeczne związane z utrzymaniem czystości wokół akwenów i ujęcia wody pitnej, uczestniczą w akcjach zbierania śmieci i sadzenia drzew, organizują Święto Karpia – imprezę, która ma już wymiar ponadregionalny, a także wspierają sekcję piłki nożnej.

gminabestwina.info/index.php?option=com_content&task=view&id=847&Itemid=92 target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.