czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1899

Podziękowania od hospicjum dla szkół

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam z radością, ciepłem rodzinnym i miłością ale mamy świadomość, że są jednak wśród nas ludzie osamotnieni, cierpiący i smutni - to chorzy, a szczególnie chorzy hospicyjni.

Reklama

Podziękowania od hospicjum dla szkół


Ideą ruchu hospicyjnego jest wszechstronna troska i pomoc dla nich. Tak się stało, że święta Bożego Narodzenia 2008 r. dla naszych chorych były mniej smutne i mniej samotne dzięki inicjatywie nauczycieli i uczniów naszych szkół. Panie Helena Puskarczyk i Krystyna Kurek z Zespołu Szkół Handlowo - Usługowych z grupą uczniów upiekli nie tylko smaczne, ale i piękne ciastka.

Pani Mariola Szkwarek ze swoimi uczniami z Gimnazjum Nr 1 dołożyli kolorowe stroiki, a grupa wolontariuszy i pani Barbara Surma z Zespołu Szkół Silesia wzbogacili dary pięknymi, własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami. Każdy, któremu dane byłoby widzieć, radość i łzy wzruszenia obdarowanych zechciałby dołączyć do darczyńców.
czecho_hospicjum_20090127_1


Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie, że będzie coraz więcej tych, którzy chcą pomagać. Potrzeb, okazji i form pomocy jest bardzo wiele.

W imieniu chorych serdecznie dziękujemy za dar serca, za pamięć, trud i czas im poświęcony, są Wam ogromnie wdzięczni.

Kierownictwo i pracownicy NZOZ Salus
Czechowice-Dz, ul. Sienkiewicza 8

czecho_hospicjum_20090127_2

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.