czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2009
  • wyświetleń: 4226

Zaginęła kobieta, policja szuka

W dniu 19 stycznia 2009 roku około 8.00 rano wyszła z domu i dotychczas nie powróciła Janina Namysłowska (zd. Wanat, córka Józefa, Heleny) urodzona 23 lipca 1947 roku w Piotrowicach, a zamieszkała w Bielsku-Białej przy ulicy Łagodnej 11/40.

Reklama

Zaginęła kobieta, policja szuka
Janina Namysłowska
fot. Policja


Zaginiona zamierzała odwiedzić swoją siostrę zamieszkałą w Bielsku-Białej przy ulicy Srebrnej, gdzie jednak nie dotarła.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 164 cm, waga około 60 kg, sylwetka szczupła, włosy szpakowate, dłuższe do ramion, twarz owalna, oczy koloru szaro-niebieskiego, uszy średnie, nos mały, prostolinijny, braki w uzębieniu.

Ubiór: kurtka koloru beżowego zapinana na zamek i guziki, czarne spodnie dżinsowe, czarne kozaki za kostkę.

Znaki szczególne: na przedramieniu prawej ręki widoczne popękane naczynia krwionośne.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przy ulicy Składowej 2, numer telefonu (033) 8121400 lub z najbliższą jednostką Policji, numery telefonów alarmowych – 997, 112.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.