czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 lutego 2009
  • wyświetleń: 2124

Bądź kobietą na medal

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy do grona 30 osób, które już od początku marca rozpoczną spotkania w ramach projektu: "1.Kobieta 2.Matka 3.dziecka niepełnosprawnego" realizowanego w ramach inicjatywy Kompanii Piwowarskiej S.A. : WARTO BYĆ ZA.

Projekt adresowany jest do matek dzieci niepełnosprawnych, niepracujących lub samotnie wychowujących dziecko z terenu powiatów: pszczyńskiego, bielskiego oraz miasta Bielsko- Biała.

Uczestniczki będą miały możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach warsztatowych, grupie wsparcia oraz indywidualnych konsultacjach z psychologiem, w jednym z trzech zaproponowanych terminów.

Plan warsztatów obejmuje zajęcia z komunikacji interpersonalnej, pantomimy, wizażu, tańca oraz atrakcyjne wyjazdy/wycieczki.

Organizator zapewnia opiekę nad dzieckiem na czas udziału w zajęciach oraz możliwość dowozu. Spotkania odbywać się będą w piątki w godzinach popołudniowych.

ZNAJDŹ CHWILĘ DLA SIEBIE!

Więcej o projekcie i rekrutacji:
www.zameczek.org.pl, pzn.orl@op.pl, tel. 032 449 05 59 lub 510 095 916 (osoba do kontaktu p. Jarosław Warzecha).

----------------------

Specjalny Ośrodek
Edukacyjno- Leczniczo- Rehabilitacyjny
dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących
ul. Zawadzkiego 128
43-229 Rudołtowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.