czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 lutego 2009
  • wyświetleń: 2844

Włamanie: 16-latka stała na czatach

16-letnia mieszkanka Bestwiny stała na czatach, podczas gdy jej 21-letni kolega wyłamywał kłódki w kiosku przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej.

Reklama

Włamywacze nie zdążyli nic skraść, bo spłoszył ich świadek, który powiadomił o zdarzeniu policjantów. Policjanci komisariatu III zatrzymali sprawców. Za włamanie 21-latkowi grozi 10-letni pobyt w więzieniu. 16-latka za swój czyn odpowie przed Sądem dla Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 2.00 w nocy. Podczas, gdy dziewczyna w pobliżu kiosku wypatrywała patroli policyjnych, jej kolega wyłamywał kłódki. Sprawców spłoszył przypadkowy świadek zdarzenia, który powiadomił policjantów. Ślady na śniegu doprowadziły policjantów na pobliski dworzec. Tam zatrzymano dwójkę włamywaczy.

Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Za włamanie grozi mu 10-letni pobyt w więzieniu. Nieletnia trafiła do Policyjnej Izby Dziecka. Za swój czyn odpowie przed Sądem dla Nieletnich.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.