czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2009
  • wyświetleń: 588

Dopłaty do materiału siewnego

Agencja Rynku Rolnego przypomina, że w dniu 15 lutego 2009 r. upływa ostateczny termin składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.)

Reklama

W związku z faktem, iż w 2009 roku dzień 15 luty przypada na dzień wolny od pracy, informujemy, iż w dniu 14 lutego br w siedzibie Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Katowicach przy ul. Plac pod Lipami 5 będzie pełniony dyżur w godzinach od 8 – 16, w celu umożliwienia producentom rolnym złożenia wyżej wymienionych wniosków.

Wnioski złożone po 15 lutego 2009 r. (w tym nadane w placówce pocztowej po tym terminie) nie będą mogły być podstawą przyznania dopłaty.

Szczegółowe warunki udzielania dopłat, nowy formularz wniosku oraz instrukcja wypełniania wniosku dostępne są na stronie internetowej www.arr.gov.pl.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.