czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2009
  • wyświetleń: 1357

Bal przebierańców dla dzieci

W niedzielę 8 lutego, w strażnicy OSP w Kaniowie, odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. Imprezę zorganizowała Rada Rodziców Zespołu Szkolnego - Przedszkolnego w Kaniowie we współpracy z nauczycielami i pracownikami przedszkola.

Reklama

Bal przebierańców dla dzieci
fot. gminabestwina.info


Jak co roku dla najmłodszych przebierańców czekały liczne atrakcje. Mnóstwo zabaw, konkursów, tańców i dobrego humoru gwarantował prowadzący bal wodzirej. W tym roku wśród dziewczynek dominowały księżniczki i królewny natomiast wśród chłopców byli kowboje, strażacy i piraci.

Rodzice i opiekunowie mogli zakupić dla swoich pociech pyszne ciasto i posilić się w obficie zaopatrzonym bufecie. Nie mogło zabraknąć również loterii fantowej, której 120 losów rozeszło się błyskawicznie.

Oprócz zaangażowania pracowników przedszkola oraz rodziców wymienić należy sponsorów zabawy. Byli to: pan Leszek Kosmaty i firma Bud – Tor, Serwis Maroszek - Daria i Damian Maroszek, Dom Dla Każdego - Marek Głąb, Firma „Hybro”, Sklep Motoryzacyjny - Stanisława Maroszek, Cukiernia Asteria, Grażyna i Roman Sas, Barbara i Adam Gawęda, Sklep Spożywczy - Agata Woźniak, Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie, Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Jolanta Kopeć, Sklep Akcydensy Czechowice-Dziedzice, Sklep Spożywczy Barbara Bierońska, Anonimowy sponsor- Przyjaciel Przedszkola.

gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.