czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2009
  • wyświetleń: 6590

Tak działają złodzieje w Pszczynie

W salonie komputerowym skradziono laptopa. W jaki sposób? Wszystko zarejestrowały kamery zamontowane w sklepie w Pszczynie.

Reklama

Do zdarzenia doszło w środę, 11 lutego. Około godziny 16.00 cztery kobiety o ciemnej karnacji weszły do sklepu komputerowego przy ulicy Piekarskiej w Pszczynie. Jedna z nich podjęła rozmowę ze sprzedawcą, sugerując zamiar zakupu gry komputerowej. Pozostałe rozglądały się po sklepie. W tym samym czasie zza witryny zniknął warty kilka tysięcy komputer.

Wszystko zostało uwiecznione na filmie z firmowej kamery. Dzięki nagraniu możemy dowiedzieć się jak działają złodzieje. Może się to stać dobrym ostrzeżeniem dla właścicieli sklepów i sprzedawców oraz przestrogą dla potencjalnych przestępców.Wstępnie straty w sklepie oszacowano na kwotę ponad 3000 złotych. Tyle wart był skradziony laptop.

Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pszczynie przy ulicy Bogedaina 18 lub pod numerem telefonu 997, lub kontakt ze sklepem - 502701307. Za pomoc w ujęciu przestępców właściciel sklepu przewidział nagrodę.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.