czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2009
  • wyświetleń: 4097

Czytelnicy czecho.pl chcą koncertów

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic uskarżają się na małą ilość koncertów muzyki popularnej - takie wyniki przyniosła ankieta zorganizowana na portalu czecho.pl

Reklama

Czytelnicy czecho.pl chcą koncertów
Mieszkańcom najbardziej brakuje koncertów.
fot. Jacek Anna


Aż 39% czytelników czecho.pl chętnie w swoim mieście widziałoby większą ilość imprez muzycznych, z czego zdecydowana większość oczekuje koncertów muzyki popularnej (36%), zdecydowanie mniej muzyki klasycznej (3%). 15% internautów uważa, że brak w Czechowicach jest spełniającego ich oczekiwania kina, a 13% chętnie obejrzałoby w swoim mieście spektakl teatralny.

Część odpowiadających uznała, że czuje w Czechowicach-Dziedzicach niedosyt wystaw (5%), a 2% spotkań literackich. 21% czytelników brakuje jeszcze innych niż wymienione wydarzeń kulturalnych, a 5% uważa, że oferta jest kompletna.

Wyniki ankiety to także dobra wskazówka dla Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Obecnie obiekt jest remontowany, ale kiedy zostanie w całości oddany do użytku z pewnością będzie starał się sprostać oczekiwaniom mieszkańców.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.