czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2009
  • wyświetleń: 2164

10 lat Klubu Kwadransowych Grubasów

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów, I program TVP oraz Instytut Żywienia i Żywności informuje, że w dniu 6 marca 2009 roku tj. w najbliższy piątek odbędą się imprezy związane z obchodami Dziesięciolecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów.

W tym dniu Pani dr Magdalena Białkowska z Instytutu Żywienia i Żywności będzie przeprowadzała bezpłatne konsultacje osób z otyłością duża i olbrzymią. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Z okazji 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów mamy niespodziankę dla osób, które zachowały karnet z 1999 roku z adnotacją o wadze i stosowały dietę w ww. roku. Legitymując się takim karnetem można skorzystać z jednego miesiąca zajęć gratis do końca 2009 roku.

Dodatkowe informacje o imprezach organizowanych w dniu 6 marca br można uzyskać wysyłając e-maila na adres: kwadransowygrubas@wp.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.fitness-kkg.pl.

Klub Kwadransowych Grubasów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.