czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2009
  • wyświetleń: 4937

Pobili kierowcę i pasażerów

Dwaj czechowiczanie podróżowali autobusem miejskim. Byli nietrzeźwi, zachowywali się głośno i wulgarnie. Na uwagi współpasażerów zareagowali agresją. Pobili kierowcę i dwóch podróżnych. Uszkodzili wyposażenie autobusu. Chuliganów szybko zatrzymano. Za przestępstwa, których się dopuścili mogą trafić do więzienia na 5 lat.

20-letni Rafał B. i jego 18-letni kolega Kamil K. podróżowali autobusem miejskim. Byli nietrzeźwi, zachowywali się głośno i arogancko wobec innych pasażerów. Na zwróconą im uwagę zareagowali agresją. Pobili i skopali kierowcę oraz dwójkę podróżnych. Kopniakami uszkodzili drzwi i poręcze w autobusie na kwotę blisko 400 złotych.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali chuliganów. Badanie alkomatem wykazało, że obaj mieli we krwi od 1,5 do 2 promili alkoholu we krwi. W sobotę Prokurator Rejonowy w Pszczynie zastosował wobec sprawców dozory policyjne. Za pobicie i uszkodzenie mienia grozi im 5 lat więzienia.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.