czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2009
  • wyświetleń: 1806

Nagrody za promocję gminy

b>W piątkowe popołudnie, 27 lutego w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie odbyła się jedna z najważniejszych gminnych uroczystości, rozdanie Nagród Rady Gminy Bestwina za promocję gminy.

Na początku występujący w roli gospodarza, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Grzegorz Boboń powitał wszystkich przybyłych laureatów, a także zaproszonych gości. Wśród z nich znaleźli się m.in. zastępca wójta Artur Beniowski, radni Rady Gminy Bestwina, dyrektor GBP w Bestwinie Teresa Lewczak oraz redaktor miesięcznika „Mój powiat”.

Zgodnie z Regulaminem wnioski o przyznanie nagród rozpatrywała Kapituła w skład, której wchodzą przewodniczący komisji stałych Rady Gminy oraz przewodniczący Rady Gminy. Tworzą ją : Benedykt Kohut, Antoni Grygierzec, Jerzy Kijas, Andrzej Wojtyła, Jerzy Zużałek. W pracach Kapituły uczestniczyli z głosem doradczym zastępca wójta Artur Beniowski oraz zgodnie z wnioskiem Rady Gminy dyrektor CKSiR Grzegorz Boboń.

Kapituła Nagrody Rady Gminy Bestwina zaproponowała Radzie Gminy do zatwierdzenia Nagrody w każdej dziedzinie przewidzianej w Regulaminie. Podczas piątkowego spotkania Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie gościło wszystkich, którym Rada Gminy wraz z wójtem chcieli podziękować za ich wkład w pozostawianie śladu tam, gdzie jeszcze nikt go nie pozostawił…

Nagrodę Rady Gmina Bestwina za promocję gminy Bestwina w 2008 r. otrzymali:

1.Uczniowski Klub Sportowy „Set Kaniów”
2. Chór Allegro
3. Katarzyna i Dariusz Pilarz – trenerzy UKS Set Kaniów
4. Jędrzej Błasiak - zawodnik UKS Wojownik i uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie
5. Artur Lemański - zawodnik UKS Wojownik i uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bestwinie
6. Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie
7. Sekcja Wędkarska LKS Przełom Kaniów
8. Team BMX w składzie: Marcin Ślęczka, Łukasz Pyś, Paweł Turno
9. Anna Dąbrowska
10. Jan Stelmasiak
11. Dawid Góra
12. Administrator portalu www.gminabestwina.info Jerzy Zużałek.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

janowice.glt.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.