Wiadomości

  • 4 marca 2009
  • wyświetleń: 2318

15-latek z Ośrodka pobił równieśnika

15-letni czechowiczanin zaatakował swojego rówieśnika na ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach. Odepchnął go i szarpał się z nim próbując wyłudzić pieniądze. Napastnik został spłoszony przez przechodniów. Zatrzymali go policjanci z bielskiego oddziału prewencji.

Nieletni zaczepił swojego rówieśnika. Najpierw wulgarnie go przezywał, a następnie przeszedł do rękoczynów. Odepchnął ofiarę i chciał wymusić pieniądze.

Zdarzenie zauważyli świadkowie, którzy spłoszyli napastnika i zawiadomili Policję. Szybko ustalono jego personalia. Wczoraj nad ranem zatrzymano go w mieszkaniu koleżanki, u której się ukrywał.

W przeszłości nieletni wchodził już w konflikty z prawem. Aktualnie powinien przebywać w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, z którego notorycznie ucieka. Po wykonaniu czynności trafił z powrotem do Ośrodka. Za kolejne w swoim życiu wymuszenie rozbójnicze tłumaczyć się będzie przed Sądem Rodzinnym.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.