czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2009
  • wyświetleń: 1800

Diamentowe Gody Anny i Edwarda

Państwo Anna i Edward Stryczek mogą pochwalić się pięknym jubileuszem 60-lecia pożycia małżeńskiego, jaki obchodzili 22 stycznia.

Diamentowe Gody Anny i Edwarda
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Z tej okazji Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut w towarzystwie zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Krystyny Żaczek, w dniu 3 marca br. złożył dostojnym Jubilatom gratulacje diamentowych godów i życzenia jeszcze wielu, wielu wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Podczas spotkania w domu Jubilatów nie zabrakło ciepłej i miłej atmosfery, bukietu kwiatów, kosza ze smakołykami oraz nagrody pieniężnej od Burmistrza, który podkreślał, że wspólne przeżycie razem ponad pół wieku to skarbnica wiedzy i przykład do naśladowania dla młodszych pokoleń.

Państwo Stryczek 60 lat temu stworzyli związek oparty na wzajemnej solidarności i zaufaniu, w którym dzień po dniu wspierali się przebywając wspólnie twórczą, lecz nie raz trudną życiową drogę. Wzięli na siebie nowe zadania, wytyczyli nowe cele. Byli dla siebie podporą w codziennej odpowiedzialności, a niekiedy trudnej pracy zawodowej. Wiele ich życiowych sukcesów miało źródło we wzajemnym zrozumieniu i współdziałaniu małżeńskim.

Dali życie dzieciom, które były dla nich największą radością. 60 lat temu przyrzekli sobie, że uczynią wszystko, aby małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Przyrzeczenia dotrzymali. Państwo Stryczek mają czwórkę dzieci, siedmioro wnuków i czworo prawnuków. Cieszą się zdrowiem i zapowiadają, że mają jeszcze sporo energii na dalsze wspólne i szczęśliwe życie.

Dostojni Jubilaci nie kryli wzruszenia i słów wdzięczności za okazałą pamięć.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.