Wiadomości

  • 30 marca 2009
  • wyświetleń: 1254

Origami - wystawa w Bronowie

Do obejrzenia oryginalnej wystawy zachęca Filia Nr 5 w Bronowie. Od 6 do 31 marca w godzinach pracy Biblioteki zapoznać się będzie można z wyjątkowymi dziełami sztuki origami.

Twórcą prac wykonanych techniką origami przestrzennego jest Patryk Przywara, uczeń gimnazjum. Własnoręcznie wykonane origami płaskie prezentować będą Julia Kapias oraz Wiktoria Szczyrbowska, uczennice klasy III szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy.

W związku z wystawą orgiami, prezentowaną przez Filię Nr 5 w Bronowie, proponujemy wszystkim ciekawym tajemnicy powstania takich dzieł sztuki manualnej udział w warsztatach. W dniu 20 marca (piątek) o godz. 16.00 w Filii Nr 5 w Bronowie, uczestnikom dorosłym oraz młodzieży, swoje umiejętności origami przekaże Patryk Przywara. Zapraszamy do udziału.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o kontakt telefoniczny: (032) 214 05 90 lub pod adresem: mbpf5bronow@wp.pl.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.