Wiadomości

  • 14 marca 2009
  • wyświetleń: 4313

Będzie nowa linia autobusowa

Bezpieczniej w autobusach PKM?


Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej planuje uruchomienie nowej linii autobusowej łączącej bezpośrednio sołectwa gminy Czechowice-Dziedzice tj. Bronów, Ligotę i Zabrzeg z miastem Bielsko-Biała. W celu określenia preferencji obecnych i potencjalnie przyszłych pasażerów komunikacji autobusowej, zostanie przeprowadzona http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/ankieta_PKM.doc target=_blank class=dodaj>ankieta.

- Nowa linia ma powstać przede wszystkim z myślą o mieszkańcach sołectw dojeżdżających do pracy bądź szkoły w Bielsku-Białej. Ankieta pomoże nam w stworzeniu najdogodniejszej dla pasażerów trasy przejazdu. Poza tym, musimy wiedzieć ile osób w przybliżeniu byłoby zainteresowanych korzystaniem z tej trasy - mówi dyrektor PKM-u Jan Matl.

Prosimy mieszkańców sołectw o wypełnienie załączonego kwestionariusza ankiety i złożenia go w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przy Placu Jana Pawła II 1 oraz w sekretariacie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Drzymały 16.

Wyniki ankiety pozwolą na dokonanie analizy, celem przygotowania najlepszego połączenia autobusowego odpowiadającego oczekiwaniom pasażerów.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.