Wiadomości

  • 15 marca 2009
  • wyświetleń: 3315

Która firma w Czechowicach najlepsza?

Burmistrz Czechowic-Dziedzic oraz Wydział Strategii i Rozwoju Miasta zapraszają do udziału w konkursie na „Firmę Roku”.

Która firma w Czechowicach najlepsza?


Założeniem konkursu jest rokroczne wyróżnianie dwóch firm, prowadzących działalność na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, po jednej z następujących kategorii: 1. produkcja i budownictwo oraz 2. usługi i handel.

Organizatorzy zachęcają Państwa do wnoszenia uwag do tego projektu. Do dnia 31 marca można zgłaszać propozycje nazwy nagrody i pomysły na pamiątkową statuetkę. Kontaktować należy się w tej sprawie z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta, Pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel.: 032 214 71 68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie Urzędu Miejskiego.

aka / czecho.pl

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.