czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2009
  • wyświetleń: 1066

Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w darta

W dniu 14 marca na kręgielni Wodnik odbył się pierwszy z cyklu ośmiu turniejów o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic w darta.

Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w darta
fot. taurus / klub czecho.pl


W Turnieju o Puchar dyrektora MOSiR wzięło udział 17 zawodników, którzy rywalizowali systemem pucharowym. Najmłodszym uczestnikiem był 11 letni Paweł Trombala, który nawiązywał równorzędną walkę z dużo starszymi i doświadczonymi zawodnikami. Wiele pojedynków było bardzo zaciętych i emocjonujących, które musiało kończyć się dogrywką.

W ostatecznym rozrachunku najlepszym zawodnikiem turnieju został Mariusz Szewczyk, który pokonał w finale Marka Twardzika 2-1. W pojedynku o 3 miejsce Mariusz Sajdok pokonał Jakuba Kaczmarka 2-0. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani upominkami, a najlepsza 4 nagrodami rzeczowymi. Następny turniej 28 marca, na który już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na stronie www.dart.marmus.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.