czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2009
  • wyświetleń: 1519

Na 10-lecie emisja w TVP 1

Mija 10 kat od powstania Czechowickiego Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów. Obchody jubileuszowe będzie można obejrzeć programie TVP 1.

Klubowiczki Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów oraz wszystkie osoby, które 6 marca wzięły udział w obchodach z okazji 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów oraz akcji „Mamo nie tucz mnie” informujemy, że 24 marca o 10.15 oraz 7 kwietnia w programie TVP 1 odbędzie się emisja programu "Schudnij" poświęconego działalności czechowickiego klubu, dniu obchodów oraz akcji propagowanej przez nasz klub „Mamo nie tucz mnie”.

Z okazji 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów przygotowano promocję skierowaną do osób, które zachowały karnet z 1999 roku z adnotacją o wadze i stosowały dietę w tamtym roku. Legitymując się takim karnetem można skorzystać z jednego miesiąca zajęć gratis do końca 2009 roku. Więcej na stronie www.fitness-kkg.pl, gdzie można znaleźć także informacje o kolejnych imprezach dotyczących obchodów 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów oraz akcji „Mamo nie tucz mnie”.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.