czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 marca 2009
  • wyświetleń: 3456

Społem z certyfikatem Solidna Firma

Artykuł sponsorowany:

„Społem” PSS w Czechowicach-Dziedzicach to Spółdzielnia o wieloletniej i bardzo bogatej tradycji. W lutym firma otrzymała srebrny certyfikat "Solidna Firma".

Społem z certyfikatem Solidna Firma


Wyróżnienie Spółdzielnia odebrała podczas Ogólnopolskiej Gali Finałowej Programu Gospodarczo-Konsumenckiego "Solidna Firma". Srebrny certyfikat "Solidna Firma" jest kolejnym wyróżnieniem dla Spółdzielni, przekładającym się na wymierne efekty w działalności gospodarczej oraz stanowiącym podstawę dalszego budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz popularyzacji dobrych praktyk w biznesie.

Od 64 lat prowadzimy działalność detaliczną. Obecnie na terenie naszego miasta otwartych jest 15 nowocześnie urządzonych placówek. Sklepy spod znaku "Społem" oferują szeroki asortyment artykułów spożywczych oraz wybranych grup artykułów przemysłowych, od wyposażenia mieszkań, AGD i chemii gospodarczej po obuwie.


pless.home.pl/foto/news/spolem_logo.jpg>


Szerokim kręgom konsumentów i smakoszy polecić możemy kołacze oraz ciasta weselne, ciasta okolicznościowe, a także domowe z własnej piekarni. Nasze wyroby wyróżniają się dobrym smakiem i jakością, co zostało potwierdzone prestiżowym znakiem dla wyrobu - chleb "Grainex" - za walory smakowe i zdrowotne.

W sieci naszych sklepów zapewniamy naszym klientom miłą i rzetelną obsługę, a także pomoc i informację dotyczącą oferowanych produktów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.pssczechowice.pl target=_blank class=dodaj>pssczechowice.pl, gdzie zapoznają się Państwo z dodatkowymi atutami naszej sieci, dowiedzą się gdzie znajdują się nasze sklepy, a także w jakich godzinach są otwarte. Zapraszamy na zakupy!

----------------------

Wykaz placówek:

Sklep nr 4 - spożywczo-przemysłowy
ul. Łukasiewicza 2

Sklep nr 5, „Iwona" - spożywczo-przemysłowy
ul. Legionów 191

Sklep nr 15 - spożywczo-przemysłowy
ul. Sobieskiego 23

Sklep nr 20, "Walcownik" - spożywczo-przemysłowy
ul. Traugutta 19

Sklep nr 21 - spożywczo-przemysłowy
ul. Górnicza 67

Sklep nr 31, „Delikatesy" - spożywczy
ul. Kolejowa 1

Sklep nr 33, „Małe Delikatesy" - spożywczy
ul. Niepodległości 23

Sklep nr 38 - spożywczy
ul. Konopnickiej 1

Sklep nr 43, „Subiekt"
ul. Sobieskiego 86

Sklep nr 54 „Wanda"
ul. Łukasiewicza 57

Sklep nr 56 - rybny
ul. Targowa 6

Sklep nr 57 - spożywczy
ul. Słowackiego 9

Sklep nr 69 - chemiczny
ul. Słowackiego 27

Sklep nr 72 - gospod, dom. i tekstylno-dziewiarski
ul. Konopnickiej 1a

Pawilon „Nasz Dom" - wyposażenia mieszkań, AGD, mebli, chemii gospodarczej i obuwia
ul. Słowackiego 24

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.