czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2009
  • wyświetleń: 1833

Turniej darta o Puchar Dyrektora Ambry

Już 28 marca o godzinie 16:30 na kręgielni "Wodnik" rozpocznie się drugi z cyklu ośmiu Turniejów Darta Amatorów o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

Tym razem będzie to turniej o Puchar Dyrektora Ambry. Zapisy do turnieju trwają na kręgielni, wpisowe dla młodzieży do 25 roku życia wynosi 10 złotych, dla pozostałych uczestników 12 złotych. W dniu turnieju opłata będzie wynosić 15 złotych!

W pierwszym turnieju wzięło udział 17 zawodników, którzy zostali obdarowani upominkami w postaci kalendarzy i organizerami na najlepsza 4 cennymi nagrodami ufundowanymi przez MOSiR. Tym razem upominki w postaci kosmetyków na turniej przekazała hurtownia Ambra, natomiast firma Graftech ufundowała trofea. Za przychylność tej inicjatywie hurtowni Ambra i firmie Graftech organizatorzy składają serdeczne podziękowania. Turniej odbywa się pod patronatem Gazety Czechowickiej. Współorganizatorem imprezy jest Młodzieżowa Rada Miejska.

Więcej informacji na www.dart.marmus.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.