czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2009
  • wyświetleń: 2689

Pił z nim wódkę, a później pobił

32-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic pobił i skopał swojego o dwa lata starszego kolegę, z którym wcześniej pił wódkę. Przeszukał jego kieszenie i skradł mu telefon komórkowy o wartości 1300 złotych. Za rozbój zatrzymanemu mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Pił z nim wódkę, a później pobił
Zatrzymany 32-latek.
fot. Policja


Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 1.00 w nocy na ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Mężczyźni wracali z baru, w którym wcześniej pili alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki. 32-latek rzucił się z rękami na swojego kompana. Pobił go, skopał po całym ciele i skradł mu telefon. Pokrzywdzony trafił do szpitala.

Czechowiccy policjanci szybko ustalili sprawcę tego przestępstwa. Zatrzymano go nad ranem. W jego mieszkaniu odnaleziono skradziono telefon. Badanie wykazało, że zatrzymany miał we krwi blisko promil alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty rozboju.

O dalszych losach sprawcy zadecyduje Prokuratura i Sąd.

aka / czecho.pl

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.