czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2009
  • wyświetleń: 4755

Nożownik ugodził swojego kompana

Czechowiccy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który ugodził nożem swojego 27-letniego kolegę. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali przy ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach. Za przestępstwo to zatrzymanemu grozi 5 lat więzienia.

Nożownik ugodził swojego kompana
Nożownik w policyjnym areszcie
fot. Policja


Mężczyźni wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki. Poszło o to, który z nich powinien postawić następną kolejkę wódki. Niewinna sprzeczka przerodziła się w ostrą wymianę zdań.

Starszy z mężczyzn wyjął nóż, którym kilkakrotnie ugodził swojego kompana od kieliszka. Groził mu przy tym pozbawieniem życia. Pokrzywdzony doznał obrażeń klatki piersiowej, szyi i głowy. Przewieziono go do szpitala, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Czechowiccy policjanci szybko zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Był on nietrzeźwy – miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara 5 lat więzienia. Wczoraj prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Do czechowickiego komisariatu sprawca musi się zgłaszać trzy razy w tygodniu.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.