Wiadomości

  • 28 marca 2009
  • wyświetleń: 1908

Bezpłatne badania mammograficzne

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej realizuje "Program wczesnego wykrywania nowotworów piersi na Podbeskidziu".

Dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Norwegię i Liechtenstein poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego został zakupiony nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a 24 000 kobiet w wieku powyżej 40 lat może skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 18 zaprasza panie powyżej 40 roku życia na bezpłatne badania mammograficzne, które zostaną wykonane na najwyższej klasy mammografie cyfrowym.

Celem ustalenia dokładnego terminu badania prosimy o kontakt: codziennie od godz. 8.00 w rejestracji Zakładu Diagnostyki Obrazowej osobiście lub telefonicznie pod numerem 033 498-40-05 albo pisząc e-mail: mammografia@onkologia.bielsko.pl.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.