Wiadomości

  • 31 marca 2009
  • wyświetleń: 3919

Bestwinka: ugryzł w rękę policjanta

37-letni mieszkaniec Bestwinki wszczął domową awanturę. W czasie interwencji nietrzeźwy mężczyzna zachowywał się agresywnie i wulgarnie. Ugryzł jednego z policjantów w rękę, próbował go kopnąć. Sprawcę szybko i skutecznie obezwładniono. Zakuto go w kajdanki i przewieziono do izby wytrzeźwień. Za przestępstwa, których się dopuścił grożą mu 3 lata więzienia.

Bestwinka: ugryzł w rękę policjanta
fot. Policja


W poniedziałek w nocy czechowiccy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Bestwince, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Był agresywny i wulgarny.

Widok umundurowanych policjantów nie zrobił na nim wrażenia. W dalszym ciągu awanturował się i groził domownikom. Za nic miał polecenia policjantów, zmuszające go do zachowania spokoju. Zwracał się do stróżów prawa wulgarnym, rynsztokowym słownictwem. W czasie szarpaniny rzucił się na jednego z policjantów z rękami. Ugryzł go w rękę i próbował kopnąć.

Napastnik został szybko i skutecznie obezwładniony. Zakuto go w kajdanki. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło promila alkoholu. Dalszą część nocy awanturnik spędził w izbie wytrzeźwień. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty znieważenia policjantów, naruszenia ich nietykalności oraz utrudniania wykonywania czynności służbowych – przestępstw, za które grożą mu 3 lata więzienia.

KMP Bielski-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.