czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 1691

Kwadransowe Grubasy w telewizji

Kolejna emisja w I programie TVP obchodów 10-Lecia Czechowickiego Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów.

Klubowiczkom oraz wszystkim osobom, które śledzą działalność Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów, akcję „Mamo nie tucz mnie” oraz losy naszego podopiecznego Pana Zbyszka przypominamy, że w dniu 7 kwietnia br o godz. 10.20 oraz w dniu 21 kwietnia br w programie I TVP odbędą się kolejne emisje programu Schudnij poświęconego działalności czechowickiego klubu, dniu obchodów oraz akcji propagowanej przez nasz klub „Mamo nie tucz mnie”.

Przypominamy również o promocji z okazji 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów skierowanej do osób, które zachowały karnet z 1999 roku z adnotacją o wadze i stosowały dietę w ww. roku. Legitymując się takim karnetem można skorzystać z jednego miesiąca zajęć gratis do końca 2009 roku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.fitness-kkg.pl na której będziemy informować o kolejnych imprezach dotyczących obchodów 10-lecia Czechowickiego Klubu Kwadransowych Grubasów oraz propagowanej przez nas akcji „Mamo nie tucz mnie”.

TKKG

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.