czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 824

Nabór do klasy pływackiej w SP nr 1

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo fizycznie i intelektualnie zapisz je do klasy pływackiej w szkole w Goczałkowicach-Zdroju. Dużo dzieci ma zaburzenia i wady postawy, a woda i pływanie wpływa pozytywnie na postawę naszych pociech.

Nie zwlekaj zapisz je już teraz, a efekty będą widoczne już w niedługim czasie. Chcesz spędzać spokojnie urlop nad wodą ze swoimi dziećmi, pływanie i doskonalenie technik pływackich Waszych pociech w klasie tej Ci w tym pomoże! W klasie tej organizujemy obozy pływackie, wiele ciekawych zajęć dodatkowych, miłe spędzenie czasu w szkole i poza nią - przekonuje Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach.

Łącząc doświadczenie w prowadzeniu zajęć profesjonalnej kadry instruktorów pływania, z nowoczesnymi sposobami nauczania SP nr 1 stawia na wysoką jakość prowadzonych zajęć
Celem szkoły jest doskonalenie umiejętności technicznych i rozwój cech motorycznych, dzięki którym dzieci osiągają szybką progresję wyników podczas sprawdzianów i zawodów pływackich. Poza profesjonalną nauką technik pływackich, prowadzona jest nauka zasad współzawodnictwa fair play, umiejętności czerpania przyjemności z rywalizacji sportowej oraz pokonywania barier związanych z wysiłkiem fizycznym.

Trening pływacki urozmaicany jest zajęciami z wodą tj. ratownictwo wodne, nurkowanie, piłka wodna, elementy kajak-polo (piłka wodna na kajakach). Jak zapewnia szkoła, praca odbywa się bez presji, nastawienia na „wynik". Dzięki temu udało się stworzyć taki program szkoleniowy, który oferuje młodzieży trening dostosowany do możliwości fizycznych i czasowych.

W organizowanych przez zajęciach młodzież rozwija swoje umiejętności oraz ma możliwość przygotowania się do międzyszkolnych zawodów pływackich. Wielu naszych uczniów osiąga sukcesy, zdobywa medale. Dzieci te mają możliwość korzystania z niektórych zajęć nawet podczas przerw od szkoły tj. (przerwy świąteczne, ferie, rekolekcje, wakacje)

Liczba miejsc w klasie jest ograniczona. Test dla kandydatów do klasy IV przeprowadzony zostanie 20.04.2009. o godz.14.00

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.sp1goczalkowice.pl oraz osobiście w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju przy ulicy Powstańców Śląskich 3. Można także skontaktować się ze szkołą telefonicznie pod numerami: (032) 210-72-12 lub (032) 212-71-75.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.