Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 3299

Sam zgłosił się do prokuratury

21-letni czechowiczanin podejrzany o pobicie dwójki mężczyzn od ponad trzech lat ukrywał się za granicą. Kiedy wreszcie zdał sobie sprawę, że nie uniknie odpowiedzialności sam zgłosił się do prokuratury. Za pobicie grozi mu kara 5 lat więzienia.

Sam zgłosił się do prokuratury


Do zdarzenia doszło 26 marca 2006 roku. 18-letni wówczas sprawca wdał się w kłótnię ze starszymi od siebie mężczyznami. Zwykła wymiana zdań przerodziła się w szarpaninę, w czasie której napastnik dotkliwie pobił dwójkę mężczyzn. Spodziewając się zatrzymania wyjechał do Anglii, gdzie przez trzy lata ukrywał się przez policją.

Gdy wreszcie uświadomił sobie, że nie uniknie odpowiedzialności skruszony zgłosił się do prokuratury. Prokurator Rejonowy w Pszczynie zastosował wobec niego dozór policyjny. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.