Wiadomości

  • 22 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 3615

Pływacy z Czechowic wygrali zawody

Pływacy z Czechowic wygrali zawody


<>W dniu 18 kwietnia odbyły się XIX Mistrzostwa Polski ZHP w Bydgoszczy. W zawodach tych uczestniczyli zawodnicy Harcerskiego Klubu Pływackiego „Mewa” działającego przy Szczepie Harcerskim w Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

W rywalizacji blisko 300 zawodników pływacy z HKP „Mewa” zajęli pierwsze miejsce. Jest to historyczny sukces , po dziesięciu latach uczestnictwa w tych mistrzostwach po raz pierwszy zajęliśmy pierwsze miejsce. Dziękuję wszystkim zawodnikom , rodzicom, opiekunom za ich w kład w osiągnięcie tego sukcesu. Również chciałem podziękować osobom , które od lat wspierają nasze pływanie panu Henrykowi Borowskiemu, Leszkowi Skibie, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-dziedzicach, Komendzie Hufca ZHP jak również Urzędowi Miasta bez ich pomocy finansowej tego sukcesu by nie było.

Będziemy się dalej rozwijać aby w następnym roku w jubileuszowych XX Mistrzostwach ZHP powtórzyć ten sukces.

Prezes Harcerskiego Klubu Pływackiego „Mewa”
Stanisław Londzin

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.