czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 3469

Czechowice: Poszukiwany złodziej

Czechowiccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło przed rokiem w jednym z mieszkań przy ulicy Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Osoby, której rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4 (nr telefonów (032) 2153235 lub (033) 8121208.

Czechowice: Poszukiwany złodziej
Portret pamięciowy sprawcy
fot. Policja


Łupem nieustalonego dotąd sprawcy padły pieniądze w kwocie 10700 złotych i 650 euro. Do kradzieży doszło 28 lipca 2008r. Złodziej zaproponował starszemu mężczyźnie sprzedaż koszulek, reklamował też sklep ze zniżkami dla emerytów. Wszedł do mieszkania wspólnie z towarzyszącą mu kobietą. Jego wspólniczka miała około 30 lat, 170 cm wzrostu, ciemną karnację, długie czarne włosy z tlenionymi, szerokimi pasami. Była ubrana w zieloną spódnicę do kostek, mocno marszczoną, zszytą z trzech różnych materiałów. Sprawcy tak skutecznie zagadali właściciela, że po ich wizycie z szafki w sypialni zginęły pieniądze.

Rysopis sprawcy: wiek około 25 lat, wzrost 165 cm, sylwetka krępa, cera śniada, twarz okrągła, włosy czarne, krótko przystrzyżone, czoło niskie i wąskie, na twarzy ciemny zarost – wąsy i broda. Ubrany w podkoszulkę i bluzkę z krótkim rękawem w poziome paski w kolorze bordowym, niebieskie spodnie dżinsowe.

Osoby, której rozpoznają mężczyznę na załączonym portrecie pamięciowym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, nr telefonów (032) 2153235, (033) 8121208 lub z najbliższą jednostką Policji – nr telefonów alarmowych 997, 112. Policja zapewnia anonimowość!

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.