Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 3374

Kursy autobusów na majówkę

W dniach 1 i 3 maja autobusy PKM Czechowice-Dziedzice kursować będą jak w niedziele i święta z pominięciem przystanku TESCO.

Kursy autobusów na majówkę


W dniu 2 maja autobusy PKM Czechowice-Dziedzice kursować będą jak w soboty, od godziny 16:15 do 19:00 wystąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów ze względu na organizowany Międzynarodowy Wyścig Kolarski Kobiet ,,GRACJA 2009". Na czas trwania wyścigu zamknięte dla ruchu zostaną ul. Legionów, Łukasiewicza, Niepodległości, Kolejowa, Kopernika, Prusa, Ligocka, Barlickiego.

Linia nr 1
17:00 kierunek Miliardowice z Dworca ul. Traugutta, Narutowicza do ul. Legionów dalsza trasa przejazdu bez zmian, pominięte zostaną przystanki: „Kablownia". Powrót tą samą trasą

Linia nr 3
16:14 z Czechowic Górnych drogą DK-1, ul. Legionów, Narutowicza, Traugutta do Dworca, pominięte zostaną przystanki: Multispedytor, Szkoła Rolnicza, Zamkowa, SP-3 Lipowiec, Lipowska, Południowe, Gigant, Gliksmanka, Stara Gmina, Kino Świt.

18:05 z KWK Silesia do Dworca, a następnie ul. Traugutta, Narutowicza, Legionów, DK-1 do Czechowic Górnych, pominięte zostaną przystanki: Multispedytor, Szkoła Rolnicza, Zamkowa, SP-3 Lipowiec, Lipowska, Południowe, Gigant, Gliksmanka, Stara Gmina, Kino Świt.

Linia nr 6
16:30 i 18:15 w kierunku Ligoty, Bronowa z Dworca ul. Traugutta, Narutowicza, Legionów, DK-1, ul. Czechowicką dalsza trasa przejazdu bez zmian, pominięte zostaną przystanki: Kablownia, Klasztor, ul. Mazańcowicka, Ligocka. Powrót tą samą trasą

Linia nr VII
od godziny 16:15 do 18:15 z Bielsko-Biała Podwale autobusy kursować będą na trasie Bielsko-Biała - Czechowice Południowe - Bielsko-Biała zgodnie z rozkładem jazdy, pominięte zostaną przystanki: Kino Świt, Stara Gmina, Gliksmanka. Na trasie KWK Silesia - Dworzec Czechowice zgodnie z rozkładem jazdy.

PKM Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.