czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 maja 2009
  • wyświetleń: 4860

Zaatakowała kochanka nożem

30-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic ugodziła swojego 53-letniego konkubenta nożem tylko dlatego, że nie chciał jej dać pieniędzy na alkohol. Czechowiccy policjanci zatrzymali sprawczynię. Za przestępstwo to może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Reklama

Zaatakowała kochanka nożem
30-letnia sprawczyni w policyjnym areszcie


W sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań przy ulicy Sienkiewicza w Czechowicach-Dziedzicach para wspólnie spożywała alkohol i początkowo nic nie zapowiadało tragedii. Problemy zaczęły się, gdy zabrakło wódki. Kobieta poprosiła konkubenta o pieniądze na zakup alkoholu, a kiedy odmówił chwyciła do ręki nóż i ugodziła nim kochanka w brzuch.

Mężczyzna doznał rozległych ran ciętych żołądka i jelit. Przewieziono go do szpitala. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Czechowiccy policjanci szybko zatrzymali sprawczynię. Badanie stanu jej trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Za przestępstwo to grozi jej kara 10 lat więzienia. Dzisiaj o losie zatrzymanej zadecyduje prokuratura i sąd.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.