czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 maja 2009
  • wyświetleń: 821

Czechowiczanie biegali w Czechach

Zawodnicy z sekcji lekkoatletycznej MOSiR, brali udział w „Biegu 3 maja” organizowanym w naszym partnerskim mieście Orlova w Czechach.

- Biegacze reprezentujący nasze miasto przywieźli do Czechowic-Dziedzic 15 pucharów na 24, które były do zdobycia – powiedział Jan Kobędza trener naszych lekkoatletów. Gratulacje młodym sportowcom składali gospodarze Orlovej oraz wizytujący nasze partnerskie miasto – burmistrz Marian Błachut i jego zastępca Maciej Kołoczek.

„Bieg 3 maja” organizowany jest w Orlovej od 64 lat i jest integralna częścią obchodów dni wyzwolenia miasta, dlatego też w części oficjalnej wizyty, przedstawiciele naszego miasta złożyli kwiaty pod pomnikiem wyzwolenia, składając hołd pamięci bohaterom partnerskiego miasta Orlova.

Gratulujemy zwycięzcom „Biegu 3 maja”, którymi zostali: Marianna Świętek, Karolina Hałas, Jakub Stettner, Krzysztof Kajstura, Marcin Durkalec, Paweł Durkalec.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.