czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2003
  • wyświetleń: 940

Rozbój w parku miejskim

Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali dwóch 19-letnich sprawców rozboju, do którego doszło przedwczoraj w parku miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż o godz. 15-tej dwóch mężczyzn napadło na trzech 17-latków kradnąc im pieniądze i papierosy. Godzinę później, pod jednym z banków czechowickich, ci sami sprawcy zagrozili jednemu z pokrzywdzonych pozbawieniem życia jednocześnie przystawiając mu nóż do gardła.

Mimo, że przeprowadzona przez policjantów penetracja okolicznego rejonu, nie przyniosła spodziewanego, ci nie dali za wygraną i prowadząc pozaprocesowe działania, poszukiwali napastników nadal.

Po kilku godzinach policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców Czechowic, a u jednego z nich znaleźli nóż, który wcześniej służył do popełnienia przestępstwa. Zatrzymani spędzili noc w izbie wytrzeźwień, a wczoraj byli przesłuchiwani.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.