czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2009
  • wyświetleń: 3650

Dla kogo Promotio Urbis?

Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów do nagrody: Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice Anno Domini 2009.

Reklama

Nagroda Promotio Urbis została ustanowiona przez Radę Miejską w 1996 r., a inicjatorem jej powstania była Komisja Kultury i Sportu. Nagroda składa się z części finansowej, corocznie określanej przez burmistrza, z pamiątkowej statuetki, dyplomu lub listu gratulacyjnego, a celem nagrody jest promocja Czechowic-Dziedzic.

O tym, kto zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem promotora naszego miasta możecie państwo zdecydować sami - przedstawiając kandydatury animatorów życia kulturalnego, naukowego, sportowego, społecznego - osoby wyróżniające się w swojej pracy i pasjach. Do nagrody mogą także pretendować stowarzyszenia, ugrupowania, zespoły osób, które wyróżniają się w swej działalności na rzecz społeczności naszej gminy.

Nagroda jest formą wyróżnienia i uhonorowania najwybitniejszych osób związanych z Gminą Czechowice-Dziedzice, niezależnie od dziedziny zainteresowań kandydata. Nagroda może być indywidualna, bądź zbiorowa, może być przyznawana osobie fizycznej bądź osobie prawnej.

Kandydatów do nagrody zgłaszać mogą: Burmistrz, Komisje Rady Miejskiej i Stowarzyszenia i inne organizacje społeczne i gospodarcze działające na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać: dane osobowe kandydata do nagrody, przedstawienie osiągnięć kandydata wraz z uzasadnieniem, ewentualną opinię autorytetu z danej dziedziny.

Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, biuro podawcze, parter budynku, w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca br.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.