czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 maja 2009
  • wyświetleń: 1486

Garden Serwis zadba o Twój ogród

Artykuł sponsorowany:

Hofman Garden Serwis zadba o Państwa ogród. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowaniu, wykonawstwie i pielęgnowaniu terenów zielonych. Siłą Hofman Garden Serwis jest pasja oraz wiedza wykwalifikowanych pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

Garden Serwis zadba o Twój ogród


Usługi oferowane przez naszą firmę:

Usługi projektowe - prace projektowe i pokrewne (inwentaryzacje, wizualizacje, analizy, opracowania, etc.) Związane z branżą ogrodniczą.

Usługi ogrodniczo-budowlane - projektowanie i wykonawstwo w zakresie zagospodarowania terenów zieleni oraz nawierzchni z różnych materiałów.

Przedstawione usługi stanowią podstawowy, nie jako standardowy zakres prac wykonywanych przez naszą firmę. Podczas realizacji zleceń wielozadaniowych wykonujemy zawsze usługę kompleksową, nie obarczając naszych klientów troską o każdy szczegół realizacji. Dlatego w naszej rzeczywistej ofercie znajduje się także wiele innych zadań, które wykonujemy w ramach większych inwestycji.

OFERTA PROJEKTOWA: Prace projektowe w naszej firmie realizuje kilkunastu osobowa grupa projektowa działająca pod marką Pracowni Sztuki Ogrodowej.

INWENTARYZACJE ZIELENI: Analiza, ewidencja i opis szaty roślinnej - kompletny opis i charakterystyka drzewostanów, użytków zielonych i pojedynczych egzemplarzy, ocena stanu zdrowotnego, projekty rewitalizacji i inne ekspertyzy.

PROJEKTY ZAGOSPODAROWANIA TERENU: Kompleksowa usługa projektowa, której nadrzędną misją jest dostosowanie rozwiązań projektowych do indywidualnych i lokalnych potrzeb.

PROJEKTY ZIELENI: Projekty szaty roślinnej, dobory roślinności w oparciu o klucze środowiskowo-biologiczne, ekologiczne, historyczne, ekonomiczne i wiele innych.

DOKUMENTACJE WYKONAWCZE I PIELĘGNACJI ZIELENI: Specyfikacje wykonawcze i odbiorcze robót, przedmiary i kosztorysy, dokumentacje i instrukcje pielęgnacji zieleni, inne opracowania i dokumentacje związane z ogrodnictwem zagospodarowaniem terenu.

Powyższa oferta stanowi podstawowy zakres naszych usług projektowych i dotyczy przede wszystkim zagadnień związanych z ogrodnictwem. W ramach większych zleceń współpracujemy z architektami oraz ekspertami w poszczególnych branżach.

OFERTA USŁUGOWA

PROJEKTOWANIE OGRODOWI TERENÓW ZIELENI: Projektowanie ogrodów, inwentaryzacje , dokumentacje projektowe.

ARANŻACJA OGRODOWI TERENÓW ZIELENI: Kompleksowe usługi wykonawcze w zakresie zagospodarowania terenów wokół zabudowań. Prace ziemne, instalacje nawadniania i odwadniania, oświetlenie, nasadzenia i kompozycje zieleni, architektura ogrodowa, obiekty wodne i wiele innych.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych - zawsze postaramy się Państwu pomóc. Nawet, jeśli nasza oferta nie będzie bezpośrednio zaspokajać Państwa potrzeb, z przyjemnością polecimy jedną z naszych sprawdzonych firm partnerskich.

Zapraszamy do kontaktu!

Danuta Hofman
Tel. 509 758 332
e-mail: biuro@ogrody-pszczyna.pl
www.ogrody-pszczyna.pl target=_blank class=dodaj>www.ogrody-pszczyna.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.