czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2009
  • wyświetleń: 5761

Ranił kolegę nożem w płuco

W czasie sobotniej sprzeczki 19-letni mieszkaniec Roztropic ugodził nożem 22-letniego czechowiczanina. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach. Za spowodowanie ciężkich uszkodzeń ciała ofiary może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Reklama

Ranił kolegę nożem w płuco
fot. Policja


Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w jednym z czechowickich mieszkań przy ulicy Michałowicza. W czasie trwającej w mieszkaniu imprezy alkoholowej pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań. Podczas kłótni 19-latek ugodził swojego kolegę nożem w klatkę piersiową, raniąc go w płuco.

Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Jego stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny. Czechowiccy policjanci zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Za spowodowanie ciężkich uszkodzeń ciała swojego kolegi grozi mu kara 10 lat więzienia.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.