czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2009
  • wyświetleń: 1251

Biblioteka: Czar jedwabiu

Kolejne warsztaty zorganizowane w ramach projektu pn.: „Radość tworzenia – polsko-czeskie warsztaty artystyczne” już za nami.

11 maja tajniki malowania jedwabiu poznali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 – dzieci z Kółka Miłośników Książki i Świetlicy pod opieką Aliny Osipczuk i Marianny Danel oraz zaprzyjaźnione panie uczestniczące w zajęciach „Kram z robótkami”. W sumie w warsztatach wzięło udział 50 osób.
Organizatorem spotkania była Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, partnerem – Biblioteka Miejska w Orlovej. Zajęcia prowadziła Zofia Iwanuszkova. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa w warsztatach. Kolejnym etapem będą warsztaty z drucikiem, które zaplanowane zostały na 5 czerwca, również w dwóch grupach wiekowych – dla dzieci i dla dorosłych. Wszystkie wykonane pracę będzie można później zobaczyć na wystawach w Czeskiej i polskiej książnicy.

Projekty realizowane są ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.