czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2009
  • wyświetleń: 3902

Groźne wypadki w naszym regionie

W poniedziałek na drogach powiatu bielskiego doszło do 14 kolizji i 4 wypadków, w których obrażenia odnieśli ich uczestnicy. Sprawców dwóch wypadków poszukują policjanci. Do kierowców apelujemy o ostrożną jazdę! Ostatnie opady deszczu i mokra nawierzchnia znacznie wydłużały drogę hamowania.

Reklama

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Bestwinie przy ulicy Krakowskiej. Nieustalony dotąd kierowca samochodu ciężarowego wymusił pierwszeństwo na nissanie, którym kierowała 34-letnia mieszkanka Jawiszowic. Kierująca nissanem zmuszona została do zjechania na prawe pobocze. Utraciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwne pobocze, gdzie uderzyła w drzewo, a następnie jej pojazd „dachował”. Na szczęście – mimo, iż wypadek wyglądał groźnie, a pojazd został znacznie uszkodzony – poszkodowana doznała jedynie lekkich otarć naskórka i złamania nogi. Przewieziono ją do szpitala.

Do szpitala ze złamaną ręką i stłuczoną klatką piersiową trafiła także 62-letnia czechowiczanka. Obrażenia te odniosła w wyniku potrącenia przez nieustalonego kierowcę, który nie zachował należytej ostrożności w czasie manewru cofania pojazdu. Sprawca wypadku, do którego doszło około 16.50 w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Jagiellońskiej nie udzielił rannej kobiecie pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Sprawców obu wypadków poszukują policjanci. Wszelkie informacje prosimy kierować do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121230 lub najbliższej jednostki Policji – nr tel. alarmowych 997, 112.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.