czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2009
  • wyświetleń: 3789

Odnaleziono zaginioną bielszczankę

W komunikacie sprzed kilku dni policja zwracała się o pomoc w poszukiwaniu zaginionej 26-letniej bielszczanki. Wymieniona powróciła we wtorek do domu. Policja dziękuje wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniu zaginionej.

Reklama

Bielszczanka zaginęła w dniu 9 maja 2009r., kiedy to około 21.30 rozstała się z mężem i udała się do bielskiego lokalu przy ulicy 1 Maja. Lokal opuściła kilka godzin później z napotkanym tam znajomym. Od tego czasu nie kontaktowała się z mężem i trójką dzieci w wieku 2, 5 i 8 lat.

W dniu 12 maja mąż zaniepokojony jej długą nieobecnością w domu powiadomił o zaginięciu Policję. Policjanci komisariatu III natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety. Sprawdzali, między innymi miejscowe szpitale i inne palcówki świadczące pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Policjanci kontaktowali się ze znajomymi zaginionej, utrzymywali stały kontakt z jej mężem. Przejrzeli zapisy z monitoringu miejskiego i sprawdzali wszelkie sygnały od osób, które rzekomo widziały zaginioną na terenie miasta.

We wtorek 26-letnia bielszczanka powróciła do domu.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.